Výběr těch nejzajímavějších uměleckých
projektů, ve kterých aktuálně působíme.

Adela Slash

Česká zpěvačka a muzikoterapeutka pocházející z Tábora. V současné době tvoříme electro-folkové duo. Já se starám o beaty a hudební textury, Adéla vévodí svým zpěvem, který prohání v rozmanitých polohách s looperem.

Hybrid Remedy

Sólový projekt Tomáše Kerleho, ve kterém hraje hlavní úlohu hybridní bicí souprava v kombinaci s elektronickou hudební produkcí. Pro svůj osobitý zvuk čerpá Hybrid Remedy z mnoha inspiračních zdrojů, od bass music žánrů přes africké rytmy až po interprety jako jsou Forest Swords nebo Tool.

Zóna

Zóna - Season of Mist

Platforma pro experimenty na poli hudby, tance a site-specific. Zónu tvoří tandem Tereza Kerle (performance a vizuály) a Tomáš Kerle (sound design a hudba) a jejich rozmanití hosté. Žánrově je jejich hudební tvorba těžko zařaditelná, neboť skladby často vznikají jako zvukový doprovod pro konkrétní performance, site-specific intervenci či taneční choreografii. V jejich tvorbě se mísí zvuky různých field-recording nahrávek a nalezených objektů s elektronikou i živými nástroji a je možné zde najít velké množství hudebních poloh - od ambientních nálad přes experimentální elektroniku až po hutný kytarový noise...